Lokálny čas: 21:41

Hotel Malina ***, 034 01 Ružomberok, Slovensko

6 km od centra mesta Ružomberok

+421 44 431 99 99

* Best Price Guarantee
+
DetailCLOSE

Reštaurácia Dária

Reštauráciu Dária nájdete tiež na Maline brde blízko nášho Apres-ski baru. Prevádzku využívame celoročne, ale predovšetkým v zimných mesiacoch počas hlavnej sezóny, kedy je otvorená denne a poskytuje lyžiarom a hosťom stravu v podobe rýchleho občerstvenia, ale aj domácej kuchyne vo forme chutných polievok, hlavných jedál s prílohami a samozrejme
tradičných dezertov. Nechýba reštauračný bar so širokým výberom nápojov a drobných snackov.

Aktivity, na ktoré je možné ešte  priestory reštaurácie využiť

–       školenia, väčšie pracovné stretnutia
Školenie , či pracovné stretnutie je možné zorganizovať aj v týchto priestoroch, kde je dostatočné množstvo miest a najmä ste v pokoji a sami. V rámci školenia je možné objednať si malé občerstvenie – coffee break a to vo forme, akú si vyberiete / koláčiky, kanapky, chlebíčky, ovocie, nealko, káva, čaj ,… /. To všetko vám personál zabezpečí a pripraví k vašej spokojnosti .
–       rodinné oslavy
Tak isto vám vieme  pripraviť aj vašu oslavu. Ktorá môže skončiť pokojne ako rodinná grilovačka. Zabezpečíme gril a všetko potrebné – mäsko, chlieb, zeleninový, či cestovinový šalát,… –  podľa vášho priania. Vyzdobíme priestor alebo si priestor len jednoducho prenajmete a urobíte si všetko po svojom.

–       stravovanie počas lyžiarskych kurzov
Túto službu využívajú zväčša školy, ktoré absolvujú lyžiarsky kurz na Maline brde, no sú ubytovaní niekde inde,  prípadne na lyžiarsky kurz iba dochádzajú. Vtedy je pre nich výhodné objednať si obed pre svojich lyžiarov v hoteli Malina, kde zabezpečia stravu a vydajú ju deťom a inštruktorom v priestoroch reštaurácie Dária. Toto všetko prebieha za
plnej prevádzky reštaurácie vo dvoch modeloch:
a/ v prípade, že sa počas dňa stravuje v reštaurácii viac kurzov, reštaurácia sa na určitý čas uzavrie / čo je riadne oznámené prostredníctvom oznamov pri vstupoch do reštaurácie / a hneď, ako sa priestor pripraví na ďalšiu prevádzku, otvorí sa pre návštevníkov. V tomto čase je možné využívať služby hotelovej reštaurácie v hoteli Malina.
b/ v prípade, že sa počas dňa v reštaurácii stravuje len jeden kurz, má vyčlenený svoj priestor, prednostne sa mu vydá strava a reštaurácia ďalej funguje v bežnom režime.

Ceny jednotlivých služieb je možné dojednať si s riaditeľom hotela
Malina.

Verified by MonsterInsights